Skip to content

Opis podłączenia do telekonferencj na Lync 2010

Jeśli zaprosiłem Państwo na telekonferencję za pośrednictwem Lync 2010, to proszę o wykonanie następujących kroków:

  1. Bardzo proszę o instalację oprogramowania klienckiego z adresu: http://www.microsoft.com/downloads/pl-pl/details.aspx?FamilyID=68a3ca04-a058-4e47-98ea-9e9af7ebd6e3#SystemRequirements – około 50MB
  2. Przydałoby się mieć kamerkę, słuchawki lub inne urządzenie audio – np. głośnomówiące w przypadku większej grupy osób, monitor lub rzutnik.
  3. Proszę uruchomić Lync Attendee 2010 (zainstalowana w p.1.)
  4. U góry po prawej stronie okna aplikacji znajduje się symbol kółka zębatego. Proszę go kliknąć, wybrać opcję Narzędzia->Opcje i na kartach Urządzenia audio oraz Urządzenia wideo sprawdzić, czy Państwa sprzęt działa prawidłowo.
  5. Przed samym spotkaniem proszę kliknąć któryś z 2 poniższych linków (otworzy się przeglądarka, wykona się skrypt). Powinna uruchomić się aplikacja Lync Attendee 2010 (zainstalowana w p.1.)
  1. Na pytanie, czy jesteście Państwo użytkownikiem uwierzytelnionym, czy gościem, wybieracie Państwo opcję gościa, podajecie nazwę, pod którą będziecie widziani w telekonferencji i czekacie Państwo w poczekalni.
  2. Po wpuszczeniu przeze mnie, bardzo proszę o włączenie mikrofonu i kamery (trzeba kliknąć odpowiednio w symbol mikrofonu i wyłączyć wyciszenie, a w przypadku kamery kliknąć w menu Wideo i wybrać opcję „Uruchom moje wideo”).
Reklamy
No comments yet

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: